Często zadawane pytania

Jak dobrze dobrać ochraniacz?

Najważniejsze to wybrać właściwy rozmiar (szczegóły w tabeli rozmiarów). Ochraniacz musi być dobrze dopasowany – zbyt luźny nie spełnia swoich funkcji.

Co mam zrobić, jeśli produkt posiada defekt lub zawartość paczki nie jest zgodna z moim zamówieniem?

Skontaktuj się z nami e-mailowo (info@x-factor.pl) podając numer zamówienia oraz dołączając zdjęcie ukazujące wadę produktu. Jeżeli wada nie jest widoczna, opisz problem. Postaramy się jak najszybciej go rozwiązać.  

Jak moje zamówienie zostanie wysłane ?

Korzystamy z usług profesjonalnego serwisu kurierskiego DHL. Produkty dostarczane są w idealnym stanie, wprost do Twojego domu. W przypadku zastrzeżeń, skontaktuj się z nami (info@x-factor.pl). Możesz skorzystać również z dostawy do Paczkomatu, dzięki  czemu sam zdecydujesz kiedy chcesz odebrać swoje zamówienie. Istnieje również możliwość odbioru osobistego.

Ile czasu trwa rozpatrzenie reklamacji?

Rozpatrywanie reklamacji trwa maksymalnie 14 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia reklamacji. O wyniku rozpatrzenia reklamacji informujemy drogą korespondencji elektronicznej.  

Czy produkty posiadają gwarancję?

Wszystkie sprzedawane produkty objęte są dwuletnia rękojmią. Na część produktów oferowana jest dodatkowo gwarancja producenta- jeżeli ten oferuje taką usługę. Prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w opisie produktu.  

Jak mogę się zarejestrować?

Dołącz do nas na stronie www.x-factor.pl podając swój adres e-mail i akceptując regulamin.  

Co mam zrobić, jeśli nie pamiętam hasła?

Odzyskanie hasła jest proste. Kliknij znajdujący się w polu logowania link: „nie pamiętam loginu lub hasła” i wprowadź adres e-mail użyty podczas rejestracji. Nowe hasło zostanie dostarczone na podany adres. Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymasz maila z nowym hasłem, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami info@x-factor.pl).

pixel